Laptopy i komputery poleasingowe Kraków

Laptopy oraz komputery osobiste kosztują coraz więcej nie tylko ze względu na pandemię, ale również na coraz wyższe wymagania sprzętowe, które osiągane są za pomocą mocniejszych części. Z tego względu urządzenia z drugiej ręki zaczyna jawić się jako bardzo atrakcyjne rozwiązanie przy rosnących cenach fabrycznie nowych komputerów. Istnieje kilka sposobów nabycia używanego laptopa, jednak jednym z najbezpieczniejszych jest kupno go w sklepie, który profesjonalnie zajmuje się sprzętem poleasingowym. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie model rzeczywiście nadaje się jeszcze do pracy.

Zobacz wysokiej klasy laptopy poleasingowe!
obrazek prezentujacy

Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie poleasingowego laptopa?

Poleasingowy komputer to sprzęt, który był użytkowany przez ostatnie 2-3 lata przez pracowników przedsiębiorstwa. Tego typu urządzenia po zakończeniu umowy trafiają na rynek, gdzie może nabyć je kolejna firma lub osoba prywatna. Z tego względu kupując laptop będący wcześniej przedmiotem umowy leasingowej, trzeba zwrócić uwagę na pewne czynniki, które są niezwykle istotne przy zakupie sprzętu z drugiej ręki.

Pierwszą kwestią jest bateria. To ona stanowi jeden z elementów, który najszybciej się zużywa w trakcie eksploatacji. Potrafi bardzo mocno ograniczyć swoją pojemność, jeśli nie była użytkowana we właściwy sposób. Z tego względu warto zapytać sprzedawcę, jak długo wybrany model działa na jednym ładowaniu. Ponadto często lepiej jest wybrać takie urządzenie, w którym można swobodnie wyjąć i dokupić nowe źródło energii. Wymiana zintegrowanej baterii będzie prawdopodobnie wymagać wizyty w serwisie albo kilku narzędzi i nieco więcej wiedzy.

Kolejny czynnik stanowi system operacyjny. Ważne jest, aby kupować laptopy poleasingowe z oryginalną, licencjonowaną wersją w języku polskim. Dystrybucja nieoryginalnych kopii może skutkować wysoką grzywną, odebraniem właścicielowi całego sprzętu, a nawet ograniczeniem wolności. Ponadto korzystanie z pirackiej wersji systemu operacyjnego wiąże się z większym prawdopodobieństwem zainfekowania komputera przez złośliwe oprogramowanie z zewnątrz, jak i znajdujące się w zmodyfikowanym systemie. Renomowane sklepy nigdy nie dopuściłyby do takiej sytuacji, dlatego warto ufać miejscom, które stawiają na oryginalny produkt.

Inny aspekt to wnętrze laptopa. Szybkość procesora, pojemność dysków, wersja systemu operacyjnego, ilość dostępnej pamięci RAM oraz zainstalowane oprogramowanie mają wpływ na moc i efektywność pracy wybranego modelu. Warto zapoznać się z tymi parametrami, aby dobrać odpowiedni sprzęt do celu, w jakim będzie użytkowany.

Sprawdzony sprzęt poleasingowy online!
Zobacz naszą ofertę

Laptopy i monitory poleasingowe - Kraków

Jeśli szukasz laptopa poleasingowego, który posłuży Ci jeszcze kilka lat oraz spełni Twoje oczekiwania, w ofercie posiadamy wiele sprawnych urządzeń. Wśród nich znajdziesz komputery czołowych marek, takich jak Dell, Fujitsu Siemens, HP czy Lenovo. Zależy nam na zadowoleniu klienta z jak najdłużej działającego sprzętu, dlatego zanim którykolwiek z modeli będzie dostępny do kupienia, przechodzi gruntowny przegląd oraz wymianę tych części, które nie nadają się do dalszej eksploatacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymujesz sprawnego laptopa z baterią pozwalającą na korzystanie ze sprzętu przynajmniej przez godzinę.

Sprzęt poleasingowy - oferta

Oferowany przez nas sprzęt cechuje się wysoką jakością, sprawnym, szybkim działaniem, wydajnością oraz nienagannym wyglądem. Przygotowujemy je w taki sposób, aby każdy klient mógł być zadowolony z zakupu. W naszej ofercie dostępne są także monitory do komputerów stacjonarnych o różnych rozdzielczościach oraz przekątnych.

Sprzęt poleasingowy - sklep

Nasz sklep znajduje się w Poznaniu, jednak na stronie również możesz kupić dostępne laptopy poleasingowe. Zamów urządzenie, a my dostarczymy je pod wskazany adres. Jeśli nadal masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami. Pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu dopasowanego do Twoich potrzeb.